Ohřev sudů

Silikonové topné pásy pro ohřev sudů

Ohřev sudůSilikonové topné pásy pro ohřev sudů jsou vhodné tam, kde je nutné zajistit ohřev produktů citlivých na vysokou teplotu. Izolace topné části je zajištěna několika vrstvami sklo tkaniny, která je impregnována silikonem. Pás s dvojitou elektroizolací nevyžaduje umístění vodiče pro zemnění. Pás je dodáván s dvoufázovým kabelem, který má neoprénový plášť. Délka kabelu činí 2000mm (mimo pás CEINT2: 2500mm). Regulace je zajištěna termostatem umožňujícím regulaci o rozsahu20°C – 120°C.

Pozor: sonda regulátoru snímá teplotu mezi topným pásem a nádobou. Nikoli teplotu náplně. Připevnění je zajištěno pomocí ocelové pružiny. Toto těleso, které je určeno pro ohřev sudů
má toleranci pro výkon +/-7,5%.

Ocelové topné pásy

Ohřev sudůOcelové topné pásy se slídovou izolací pro ohřev sudů. Tento topný pás se vyrábí ve dvou provedeních. Klasik – pás s tepelnou izolací nebo bez tepelné izolace a dále těsný pás s tepelnou izolací. Pás klasik je z ocelového plechu s Al povrchovou úpravou. Těsný pás má topnou část z mosazi a plášť z ocelového plechu s Al povrchovou úpravou a ochranu IP54. Regulace zajištěna termostatem s rozsahem regulace 30°C - 100°C.

Pozor: Sonda snímá teplotu na povrchu sudu, nikoli teplotu náplně . Termostat s jiným tepelným rozsahem je možné nabídnout na požádání.

Ohebné topné pásy pro ohřev sudů

Ohřev sudůOhebné topné pásy pro ohřev sudů z plastu. Pás se silikonovou izolací s homogenním rozložením teploty. Zesílená tepelná izolace díky silné vrstvě ze skleněných vláken. Vnější část je vyrobena z materiálu Bordura, který je odolný proti poškození a natržení. Vnitřní strana z polyesteru potaženého vrstvou teflonu. Součástí je nastavitelný pás s přezkou. Regulace pomocí termostatu o rozsahu 0 – 90°C. Napájecí kabel s dvojitou izolací o délce 3000mm, silikonová izolace. Možné dodat s termostatem o rozsahu -5°C – 40°C. Určeno pro ohřev sudů 25 – 200L.

Topná deska (základna) pro ohřev sudů

Ohřev sudůTopná deska (základna) pro ohřev sudů. Těleso je určeno pro ocelové sudy. Výkon činí 1800W. Ocelová konstrukce opatřená barvou, která je odolná vůči vysokým teplotám. Regulace pomocí termostatu o rozsahu 50°C – 300°C. Svorkovnice je odsazena a nachází se tedy v bezpečné vzdálenosti. Délka přívodního kabelu 3000mm. Tolerance pro výkon +5% - 10%. Určeno pro ohřev sudů o průměru minimálně 550mm.

Topný modul pro ohřev sudů

Ohřev sudůTopný modul pro ohřev sudů. Mobilní zařízení na kolečkách pro ohřev ocelových sudů. Konstrukce je tvořena dvěma segmenty, která jsou spojena panty. Může být použito jako alternativa ohřevu pomocí topných pásů. Topná část v provedení nerez. Regulace pomocí termostatu o rozsahu 30°C – 110°C. Bezpečnostní termostat nastaven na hodnotu 180°C. Na vyžádání možné dodat s termostatem o rozsahu dle zákaznické specifikace.

 

Další topná tělesa určená pro ohřev sudů a nádob, najdete v kategorii Produkty.

 

Topné desky dodávané dle zákaznické specifikace - web stránky, tvorba webových stránek a seo optimalizace, Market Express,
Partneři