Topné desky

Topné desky slídové (bez pláště)

Topné deskyTopné desky slídové (bez pláště) jsou dodávány dle zákaznické specifikace. Ideální pro ohřev nejrůznějších plochých povrchů , těles, nádrží, krytů a pracovních ploch přístrojů. Tato topná tělesa nemají mechanickou ochranu a předpokládá se, že budou použita tam, kde nedojde k jejich mechanickému poškození. Topné desky je možné vyrobit v rozmanitých rozměrech. Tloušťka desky 1,2mm (mimo přívod vodičů). Podrobněji o topných deskách slídových bez pláště.

Topné desky slídové (opláštěné)

Topné deskyTopné desky slídové (opláštěné). Jedná se o tradiční deskové těleso, které je dodáváno dle zákaznické specifikace. Ideální pro ohřev nejrůznějších plochých povrchů , těles, nádrží, krytů a pracovních ploch přístrojů. Topné deskyje možné vyrobit s pláštěm z různého materiálu. Nejčastěji ocelový plech s Alu povrchovou úpravou. Dále nerezu či Inconelu. K dispozici jsou topné deskyo standardním rozměru. Více v nabídce našich produktů. Podrobněji o topných deskách opláštěných.

Topné desky těsné

Topné deskyTopné desky těsné jsou dodávány dle zákaznické specifikace. Ideální pro ohřev nejrůznějších plochých povrchů , těles, nádrží, krytů a pracovních ploch přístrojů. Topné deskyjsou dodávány ve dvou provedeních (v těsném profilu a s těsným pláštěm u topných desek širších více než 90mm). Plášť topné deskyje vyroben z mosazi. Podrobněji o topných deskách těsných.

Topné desky keramické

Topné deskyTopné desky keramické. Použití pro instalace s požadavkem na vysoký ohřev. Ideální pro ohřev nejrůznějších plochých povrchů , těles, nádrží, krytů a pracovních ploch přístrojů. Mají neměnnou šířku 83mm. Délka je přizpůsobena požadavkům zákazníka v rozmezí 90-2000mm. Tloušťka 18mm. Standardně dodáváno s pláštěm z nerezi. Na vyžádání možné dodat z materiálu Inconel. Podrobněji o topných deskách keramických.

Topné desky keramické (opláštěné)

Topné deskyI v tomto případě se jedná o tělesa vhodná pro instalace s požadavkem na vysoký ohřev. Topné desky jsou však opláštěné, což umožňuje jejich použití v místech, kde by mohlo dojít k poškození běžných keramických těles. Tloušťka činí 11.5mm (mimo vodiče). Šířka dle zákaznické specifikace 15-250mm. Délka 80-1500mm. Více v nabídce našich produktů. Podrobněji o topných deskách keramických opláštěných.

Další topné desky najdete v kategorii Produkty.

Topné desky dodávané dle zákaznické specifikace - web stránky, tvorba webových stránek a seo optimalizace, Market Express,
Partneři